DEDRA DED20400 przecinarka do płytek 40cm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED20400 przecinarka do płytek 40cm
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED20400
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DED20400
PRZECINARKA DO PŁYTEK
FIRMY DEDRA
DANE TECHNICZNE
max grubość ciętego materiału 10 mm
max długość cięcia 400 mm
max długość cięcia po przekątnej 287 mm