DEDRA DED20400 przecinarka do płytek 40cm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED20400 przecinarka do płytek 40cm
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED20400
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DED20400
PRZECINARKA DO PŁYTEK
FIRMY DEDRA
DANE TECHNICZNE
max grubość ciętego materiału 10 mm
max długość cięcia 400 mm
max długość cięcia po przekątnej 287 mm
OPIS PRODUKTU
Ręczna maszyna do cięcia glazury, przeznaczona jest
do cięcia i przycinania płytek glazurniczych czy terakoty.
Z jej pomocą wykonamy cięcie podłużne, wzdłużne czy też cięcie po przekątnej.
Ruch kółka tnącego odbywa się na prowadnicach za pomocą tulei ślizgowych.
Solidna metalowa konstrukcja blatu roboczego oraz wielofunkcyjność tego modelu,
sprawia iż znajdzie ona uznanie w oczach nie tylko majsterkowiczów ale i profesjonalistów.
GWARANCJA 2 LATA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
DEWALT DT2974  DWE 397 398 399 brzeszczot pustaki
METABO SE 17-200 RT satyniarka szlifierka 1700W
SOLA  AZ150  poziomica profesjonalna 150cm
MAKITA 9565HR szlifierka kątowa 125mm 1100W SJS
PROXXON 23876 klucz oczkowo-gięty 12x13mm