DEDRA DED22500 przecinarka do płytek 3w1 50cm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED22500 przecinarka do płytek 3w1 50cm
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED22500
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DED22500
PRZECINARKA DO PŁYTEK
FIRMY DEDRA
DANE TECHNICZNE
max grubość ciętego materiału 12 mm
max długość cięcia 500 mm
max długość cięcia po przekątnej 350 mm