DEDRA DED22500 przecinarka do płytek 3w1 50cm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED22500 przecinarka do płytek 3w1 50cm
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED22500
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DED22500
PRZECINARKA DO PŁYTEK
FIRMY DEDRA
DANE TECHNICZNE
max grubość ciętego materiału 12 mm
max długość cięcia 500 mm
max długość cięcia po przekątnej 350 mm
OPIS PRODUKTU
Ręczna przecinarka do glazury, to narzędzie 3 funkcyjne.
Przeznaczona jest do obróbki płytek glazurniczych czy terakoty.
Z jej pomocą wykonamy cięcie podłużne, cięcie pod wolnym kątem czy też wykonamy otwór.
Ruch kółka tnącego odbywa się na prowadnicach za pomocą tulei ślizgowych.
Solidna metalowa konstrukcja blatu roboczego oraz wielofunkcyjność tego modelu,
sprawia iż znajdzie ona uznanie w oczach nie tylko majsterkowiczów, ale i profesjonalistów.
GWARANCJA 2 LATA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
LUNA 212750202 bity groty PH PZ TX x14 zestaw
METABO KE 3000 pistolet do kleju 11mm
KAUFMANN 42.058.03 kielnia trapezowa 120mm
METABO BS 18 LT BL wkrętarka 60Nm bez aku 18V