DEDRA DED22600 przecinarka do płytek 3w1 60cm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED22600 przecinarka do płytek 3w1 60cm
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED22600
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DED22600
PRZECINARKA DO PŁYTEK
FIRMY DEDRA
DANE TECHNICZNE
max grubość ciętego materiału 12 mm
max długość cięcia 600 mm
max długość cięcia po przekątnej 425 mm
OPIS PRODUKTU
Ręczna przecinarka do glazury, to narzędzie 3 funkcyjne.
Przeznaczona jest do obróbki płytek glazurniczych czy terakoty.
Z jej pomocą wykonamy cięcie podłużne, cięcie pod wolnym kątem czy też wykonamy otwór.
Ruch kółka tnącego odbywa się na prowadnicach za pomocą tulei ślizgowych.
Solidna metalowa konstrukcja blatu roboczego oraz wielofunkcyjność tego modelu,
sprawia iż znajdzie ona uznanie w oczach nie tylko majsterkowiczów, ale i profesjonalistów.
GWARANCJA 2 LATA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
METABO SBEV 1300-2 wiertarka udarowa 1300W / KK
STANLEY 12-006 strug hebel wstępniak 60/455mm
STANLEY 83-094 ścisk zacisk szczypce x16 zestaw
PROXXON 23930 klucz płasko-oczkowy 30mm