DEDRA DED21600 przecinarka do płytek 60cm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED21600 przecinarka do płytek 60cm
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED21600
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DED21600
PRZECINARKA DO PŁYTEK
FIRMY DEDRA
DANE TECHNICZNE
max grubość ciętego materiału 10 mm
max długość cięcia 600 mm
max długość cięcia po przekątnej 425 mm