DEDRA DED23600 przecinarka do płytek łożyska kulkowe 60cm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED23600 przecinarka do płytek łożyska kulkowe 60cm
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED23600
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DED23600
PRZECINARKA DO PŁYTEK
FIRMY DEDRA
DANE TECHNICZNE
max grubość ciętego materiału 10 mm
max długość cięcia 600 mm
max długość cięcia po przekątnej 425 mm