DEDRA H12G3000 dysk tarcza polerska na mokro G3000 125mm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA H12G3000 dysk tarcza polerska na mokro G3000 125mm
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: H12G3000
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DYSK TARCZA
DO POLEROWANIA NA MOKRO
FIRMY DEDRA
H12G3000
DANE TECHNICZNE
ziarnistość G3000
średnica zewnętrzna - 125mm
max rpm 4500 obr/min
OPIS PRODUKTU
Nakładki polerskie są przeznaczone do stosowania na mokro z powierzchniami z naturalnego kamienia,
w szczególności granitem, marmurem i betonem pielęgnowanym.
Zapewniają doskonałe wykończenie powierzchni płaskiej jak i krawędzi fazowania.
Seria nakładek polerskich na mokro składa się z nakładek o różnej granulacji:
50, 100, 200, 400, 800, 1500, 3000 i 5000.
Wszystkie one oznaczone są kolorami dla szybkiej i łatwej identyfikacji.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
NWS 963-6-80 nóż scyzoryk do kabli
DEDRA BH1053 okulary ochronne przeciwzamgleniowe
BOSCH wiertło do gresu bez udarowe na sucho 12mm
WOLFCRAFT 2426000 uchwyt magnetyczny bity 60mm