BOSCH 1600A02NC1 śrubokręt wkrętak płaski 3,5 x 75mm VDE 1000V - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH 1600A02NC1 śrubokręt wkrętak płaski 3,5 x 75mm VDE 1000V
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A02NC1
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SL 3,5 x 75mm
ŚRUBOKRĘT WKRĘTAK
VDE 1000V
FIRMY BOSCH
1600A02NC1
DANE TECHNICZNE
rozmiar - płaski 3,5 x 75 mm
długość całkowita - 160 mm
OPIS PRODUKTU
Narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10000V,
posiada certyfikat VDE dla napięć do 1000V,
zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900
Precyzyjny i wytrzymały, z wąskim grotem i solidną końcówką,
które zapewniają dokładność dopasowania
Wygodnie leżący w dłoni i komfortowy w użyciu dzięki miękkiej
rękojeści Softgrip i ergonomicznej konstrukcji
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
DeWALT DWE4579R szlifierka kątowa 2600W 230mm
GLOB EUROBOOR EDG 600 szlifierka prosta 6mm 600W
 MAKITA P06301 klucz nasadka 1/4 10mm