BOSCH 1600A02NC6 śrubokręt wkrętak Torx 15 x 75mm VDE 1000V - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH 1600A02NC6 śrubokręt wkrętak Torx 15 x 75mm VDE 1000V
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A02NC6
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
Torx 15 x 75 mm
ŚRUBOKRĘT WKRĘTAK
VDE 1000V
FIRMY BOSCH
1600A02NC6
DANE TECHNICZNE
rozmiar - Torx 15 x 75 mm
długość całkowita - 160 mm
OPIS PRODUKTU
Narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10000V,
posiada certyfikat VDE dla napięć do 1000V,