BOSCH 1600A02ND9 szczypce boczne VDE 160mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH 1600A02ND9 szczypce boczne VDE 160mm
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A02ND9
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE boczne
VDE,1000V
FIRMY BOSCH
160mm
1600A02ND9
DANE TECHNICZNE
długość 160mm
zakres cięcia:
drut miękki o średnicy 4mm
drutu o średniej twardości  o średnicy 3mm
drutu twardego o średnicy 2mm
OPIS PRODUKTU
Izolowane szczypce boczne VDE;
narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10000 V, posiada certyfikat VDE
dla napięć do 1000 V, zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900
Trwała i wytrzymała głowica wykonana ze stali chromowo-wanadowej
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH UNIVERSAL AQUATAK 125 bar myjka ciśnieniowa
ATLAS UNI tarcza diamentowa segment 230mm
KNIPEX 975110 szczypce praska do kabli płaskich
MEGATEC L1S7 ssawka szczotka odkurzacza 35 / 32mm
TENGTOOLS 491 nożyce do blachy prawe proste 250mm
BOSCH wiertło do drewna sednik 35mm
PROXXON 22266 wkrętak nasadowy klucz Hex 8mm