BOSCH 1600A02ND9 szczypce boczne VDE 160mm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH 1600A02ND9 szczypce boczne VDE 160mm
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A02ND9
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE boczne
VDE,1000V
FIRMY BOSCH
160mm
1600A02ND9
DANE TECHNICZNE
długość 160mm
zakres cięcia:
drut miękki o średnicy 4mm
drutu o średniej twardości  o średnicy 3mm
drutu twardego o średnicy 2mm
OPIS PRODUKTU
Izolowane szczypce boczne VDE;
narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10000 V, posiada certyfikat VDE
dla napięć do 1000 V, zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900