BOSCH 1600A02NE6 szczypce do zaciskania tulejek zaciskarka VDE 180mm - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH 1600A02NE6 szczypce do zaciskania tulejek zaciskarka VDE 180mm
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A02NE6
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE
DO ZACISKANIA TULEJEK
VDE, 1000V
FIRMY BOSCH
180mm
1600A02NE6
DANE TECHNICZNE
długość 180mm
zastosowanie tulejke, zakres pracy 0,25 - 16,0 mm²
OPIS PRODUKTU
Szczypce do tulejek, zaciskarka VDE;
narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10000 V, posiada certyfikat VDE
dla napięć do 1000 V, zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900
9-stopniowa regulacja zaciskania ferruli o przekroju od 0,25 mm² do 16 mm²
Szczypce wykonana ze stali chromowo-wanadowej
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
STANLEY 42-294 poziomica TORPEDO ABS 20cm
TEKRA wiertło koronka diamentowa wiertnica 72mm