BOSCH 1600A02NE7 szczypce do ściągania izolacji VDE 160mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH 1600A02NE7 szczypce do ściągania izolacji VDE 160mm
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A02NE7
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SZCZYPCE
DO ŚCIĄGANIA IZOLACJI
VDE, 1000V
FIRMY BOSCH
160mm
1600A02NE7
DANE TECHNICZNE
długość 160mm
średnica przewodu max 10mm
OPIS PRODUKTU
Szczypce do ściągania izolacji VDE;
narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10000 V, posiada certyfikat VDE
dla napięć do 1000 V, zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900