BOSCH 1600A02NG0 szczypce kombinerki VDE 1000V x3 zestaw - KNIPEX - Robo-Kop
BOSCH 1600A02NG0 szczypce kombinerki VDE 1000V x3 zestaw
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A02NG0
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
ZESTAW
SZCZYPCE KOMBINERKI
VDE,1000V
FIRMY BOSCH
3 sztuki
1600A02NG0
SZCZYPCE WYDŁUŻONE
proste
DANE TECHNICZNE
długość 200mm
długość szczęk 70mm
zakres cięcia:
drutu o średniej twardości  o średnicy 3,2mm
drutu twardego o średnicy 2,2mm
SZCZYPCE KOMBINERKI
DANE TECHNICZNE:
długość 180mm
zakres cięcia:
drutu o średniej twardości o średnicy 3,4mm
kabla miedzianego o średnicy 12mm
SZCZYPCE boczne
długość 160mm
drut miękki o średnicy 4mm
drutu o średniej twardości  o średnicy 3mm
drutu twardego o średnicy 2mm
OPIS PRODUKTU
Izolowane szczypce kombinerki VDE;
narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10000 V, posiada certyfikat VDE
dla napięć do 1000 V, zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900