BOSCH 1600A02NG3 szczypce kombinerki wkrętaki tester nóż do kabli VDE 1000V x7 zestaw - KNIPEX - Robo-Kop
BOSCH 1600A02NG3 szczypce kombinerki wkrętaki tester nóż do kabli VDE 1000V x7 zestaw
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A02NG3
ZESTAW
SZCZYPCE i WKRĘTAKI
VDE,1000V
FIRMY BOSCH
7 sztuk
1600A02NG3
DANE TECHNICZNE
długość 200mm
długość szczęk 70mm
zakres cięcia:
drutu o średniej twardości  o średnicy 3,2mm
drutu twardego o średnicy 2,2mm
SZCZYPCE boczne
DANE TECHNICZNE
długość 160mm
zakres cięcia:
drut miękki o średnicy 4mm
drutu o średniej twardości  o średnicy 3mm
drutu twardego o średnicy 2mm
NÓŻ DO KABLI
długość ostrza 50mm
długość całkowita 190mm
promień 40mm
TESTER NAPIĘCIA
rozmiar - SL3 x 75 mm
długość całkowita - 139 mm
zakres pomiaru - 120 - 250V
WKRĘTAKI
wkrętak płaski: SL 6,5 x 125mm, SL 3,5 x 75mm
wkrętak krzyżakowy: Ph1 x 100mm
OPIS PRODUKTU
Zestaw narzędzi VDE;
narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10000 V, posiada certyfikat VDE
dla napięć do 1000 V, zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900