HIKOKI DS12DA WFZ wkrętarka 38Nm 12V 2x2,5Ah walizka - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
HIKOKI DS12DA WFZ wkrętarka 38Nm 12V 2x2,5Ah walizka
Producent: HIKOKI
Cena: w budowie
Model: DS12DAWFZ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
WKRĘTARKA AKUMULATOROWA
DS12DA WFZ
FIRMY HIKOKI
DS12DAWFZ
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 12V Li-Ion
maks. prędkość bez obciążenia bieg 1/2 - 0-350/0-1400 obr/min.
maks. moment obrotowy - 38 Nm
maks. średnica wiercenia w stali/drewnie - 10/29 mm
maks. wymiar wkrętów do drewna - 5,8x45 mm
maks. średnica mocowania w uchwycie wiertarskim - 10 mm
długość całkowita - 166 mm
waga - 1,1 kg
OPIS PRODUKTU
DS12DA to wiertarko-wkrętarka akumulatorowa klasy 12 V (10,8 V) posiadająca nowoczesną konstrukcję,
niską wagę oraz kompaktowe wymiary.
Znakomita poręczność dzięki doskonałemu wyważeniu oraz duży moment obrotowy 38 Nm