HIKOKI DS18DSDL W4Z wkrętarka 80Nm 18V bez akumulatora - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
HIKOKI DS18DSDL W4Z wkrętarka 80Nm 18V bez akumulatora
Producent: HIKOKI
Cena: w budowie
Model: DS18DSDLW4Z
Dostępność: CHWILOWO NIEDOSTĘNY
WKRĘTARKA AKUMULATOROWA
DS18DSDL W4Z
FIRMY HIKOKI
DS18DSDLW4Z
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
maks. prędkość bez obciążenia bieg 1/2 - 0-350/0-1600 obr/min.
maks. moment obrotowy - 80 Nm
maks. średnica wiercenia w stali/drewnie - 13/65 mm
maks. wymiar wkrętów do drewna - 8x100 mm
maks. średnica mocowania w uchwycie wiertarskim - 13 mm
długość całkowita - 226 mm