HIKOKI DS18DF WCZ wkrętarka 53Nm 18V 2x2,0Ah walizka - HIKOKI - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: HIKOKI
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
HIKOKI DS18DF WCZ wkrętarka 53Nm 18V 2x2,0Ah walizka
Producent: HIKOKI
Cena: w budowie
Model: DS18DFWCZ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
WKRĘTARKA AKUMULATOROWA
DS18DF WCZ
FIRMY HIKOKI
DS18DFWCZ
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
maks. prędkość bez obciążenia bieg 1/2 - 0-450/0-1250 obr/min.
maks. moment obrotowy - 53 Nm
maks. średnica wiercenia w stali/drewnie - 13/38 mm
maks. wymiar wkrętów do drewna - 6,8x50 mm
średnice mocowania w uchwycie wiertarskim - 1,5-13 mm
długość całkowita - 213 mm
waga - 1,7 kg
OPIS PRODUKTU
Zasilana jest nowymi akumulatorami 2,0Ah model BSL1820M.
Współpracuje ze wszystkimi akumulatorami wsuwanymi LI-Ion HIKOKI w tym z systemu MultiVolt.
WYPOSAŻENIE
walizka
2 akumulatory BSL1820M (18V/2,0Ah), ładowarka UC18YKSL
uchwyt szybkomocujący, bit,
instrukcja obsługi
GWARANCJA 3 LATA - REJESTRACJA INTERNETOWA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
DEDRA koronkI diamentowa do gresu na mokro HEX
wybierz rozmiar wiertła:
METABO 31-927 uchwyt wiertarski Futuro Plus 13mm
NWS 109-69-180 szczypce kombinerki 180mm
BOSCH tarcza piła tarczowa drewno 48z 20 / 190mm