HIKOKI DV18DF WQZ wkrętarka udarowa 53Nm 18V 2x2,0Ah walizka - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
HIKOKI DV18DF WQZ wkrętarka udarowa 53Nm 18V 2x2,0Ah walizka
Producent: HIKOKI
Cena: w budowie
Model: DV18DFWQZ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWA WKRĘTARKA UDAROWA
DV18DF WQZ
FIRMY HIKOKI
DV18DFWQZ
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
maks. prędkość bez obciążenia bieg 1/2 - 0-450/0-1250 obr/min.
maks. liczba udarów - 19600 /min.
maks. moment obrotowy - 53 Nm
maks. średnica wiercenia w stali/drewnie - 13/38 mm
maks. wymiar wkrętów do drewna - 8x75 mm
średnice mocowania w uchwycie wiertarskim - 1,5-13 mm
długość całkowita - 283 mm