HIKOKI G18DSL2 W3Z szlifierka kątowa 125mm 18V walizka HITSYSTEM bez akumulatora - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
HIKOKI G18DSL2 W3Z szlifierka kątowa 125mm 18V walizka HITSYSTEM bez akumulatora
Producent: HIKOKI
Cena: w budowie
Model: G18DSL2W3Z
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWA SZLIFIERKA KĄTOWA
G18DSL2 W3Z
FIRMY HIKOKI
G18DSL2W3Z
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
średnica tarczy - 125 mm
obroty - 0-9000 obr/min.
gwint wrzeciona - M14
długość całkowita - 296 mm
waga - 1,6 kg
OPIS PRODUKTU
Szlifierka G18DSL2 to druga generacja modelu o doskonałej ergonomii - średnica obudowy tylko 182 mm.
To lekkie, wygodne i poręczne narzędzie.
zwiększając tym samym żywotność silnika.
Współpracuje ze wszystkimi akumulatorami wsuwanymi Li-ion HIKOKI również z serii Multi Volt.
WYPOSAŻENIE
walizka systemowa HITSYSTEM
tarcza do szlifowania, rękojeść boczna
instrukcja obsługi
GWARANCJA 3 LATA - REJESTRACJA INTERNETOWA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH walizka skrzynka L-BOXX Mini SYS
MAKITA D65084 bity końcówki uchwyt x32 zestaw
PROXXON 23838 klucz płaski 10x13mm