HIKOKI G18DSL2 WUZ szlifierka kątowa 125mm 18V 2x5,0Ah walizka HITSYSTEM - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
HIKOKI G18DSL2 WUZ szlifierka kątowa 125mm 18V 2x5,0Ah walizka HITSYSTEM
Producent: HIKOKI
Cena: w budowie
Model: G18DSL2WUZ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWA SZLIFIERKA KĄTOWA
G18DSL2 WUZ
FIRMY HIKOKI
G18DSL2WUZ
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
średnica tarczy - 125 mm
obroty - 0-9000 obr/min.
gwint wrzeciona - M14
długość całkowita - 296 mm
waga - 1,6 kg
OPIS PRODUKTU
Szlifierka G18DSL2 to druga generacja modelu o doskonałej ergonomii - średnica obudowy tylko 182 mm.