HIKOKI DH40MC WSZ młot udarowo obrotowy 8,5J 1100W SDS-MAX walizka - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
HIKOKI DH40MC WSZ młot udarowo obrotowy 8,5J 1100W SDS-MAX walizka
Producent: HIKOKI
Cena: w budowie
Model: DH40MCWSZ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
MŁOT UDAROWO-OBROTOWY
DH40MC WSZ
FIRMY HIKOKI
DH40MCWSZ
DANE TECHNICZNE
energia pojedynczego udaru - 8,5 J
moc - 1100 W
prędkość obrotowa na biegu jałowym - 620 obr/min
częstotliwość udarów - 2800 u/min
zdolność wiercenia:
w betonie - 40 mm
wiertłem koronowym - 105 mm
waga - 7,1 kg
OPIS PRODUKTU
Młot udarowo-obrotowy z tradycyjnym silnikiem komutatorowym o mocy 1100 W (zwiększona względem poprzednich modeli)