HIKOKI DH40MC WSZ młot udarowo obrotowy 8,5J 1100W SDS-MAX walizka - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
HIKOKI DH40MC WSZ młot udarowo obrotowy 8,5J 1100W SDS-MAX walizka
Producent: HIKOKI
Cena: w budowie
Model: DH40MCWSZ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
MŁOT UDAROWO-OBROTOWY
DH40MC WSZ
FIRMY HIKOKI
DH40MCWSZ
DANE TECHNICZNE
energia pojedynczego udaru - 8,5 J
moc - 1100 W
prędkość obrotowa na biegu jałowym - 620 obr/min
częstotliwość udarów - 2800 u/min
zdolność wiercenia:
w betonie - 40 mm
wiertłem koronowym - 105 mm
waga - 7,1 kg
OPIS PRODUKTU
Młot udarowo-obrotowy z tradycyjnym silnikiem komutatorowym o mocy 1100 W (zwiększona względem poprzednich modeli)
o energii pojedynczego udaru na poziomie 10,5 J (pomiar EPTA = 8,5 J).
oraz wygodne i duże przełączniki poprawiające komfort pracy.
Urządzenie ma znacznie zmniejszony poziom wibracji względem poprzednich modeli.
WYPOSAŻENIE
walizka
ogranicznik głębokości, uchwyt boczny, smar
instrukcja obsługi
GWARANCJA 3 LATA - REJESTRACJA INTERNETOWA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
ADLER Szybkozłączka stalowa - gwint wewnętrzny
Średnica [cal]:
STANLEY 58-111 punktak pobijak 0,8mm
TENGTOOLS 494 nożyce do blachy lewe 250mm