DEWALT DCN45RNN gwoździarka do pokryć dachowych 18V bez akumulatora - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEWALT DCN45RNN gwoździarka do pokryć dachowych 18V bez akumulatora
Producent: DeWALT
Cena: w budowie
Model: DCN45RNN
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWA GWOŹDZIARKA
DO POKRYĆ DACHOWYCH
DCN45RNN
FIRMY DEWALT
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
średnica gwoździ - 3,05-3,40 mm
długość gwoździ - 19-45 mm
strzały na sekundę - 3
pojemność magazynka - 120 szt.
wymiary (dł x szer x wys) - 315 x 272 x 100 mm
waga - 3,4 kg
OPIS PRODUKTU
Trwały pojemnik na gwoździe posiada otwory umożliwiające monitorowanie ich zużycia.
Niklowana głowica naciskowa jest łatwa do wyczyszczenia z zabrudzeń mogących powstać podczas pracy.
Obudowa gwoździarki wyposażona została w boczne zderzaki w miejscach stykania się z podłożem.
Ergonomiczny, poszerzony na środku uchwyt oraz dobre wyważenie gwoździarki poprawiają komfort pracy.
Gwoździarka posiada wygodny uchwyt do zamocowania na pasku.
Gwoździarka przeznaczona jest do wbijania gwoździ o długości od 19 do 45mm.