DEDRA DED8698-24L łańcuch pilarki DED8713 - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DEDRA DED8698-24L łańcuch pilarki DED8713
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED8698-24L
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
ŁAŃCUCH DO PILARKI
DED8713
FIRMY DEDRA
DED8698-24L
DANE TECHNICZNE
szerokość rowka prowadnicy - 1,6 mm
podziałka łańcucha - 3/8" (19 mm)
liczba ogniw łańcucha - 84 szt.
profil zęba - półdłuto
OPIS PRODUKTU
Łańcuch o profilu półdłuta przeznaczony do pilarki DED8713.
Łańcuch do prowadnic długości 24" 60cm, jest kompatybilny z większością pilarek na rynku.