DEDRA DEZS0600 stacja zasilania powerbank bank energii 600W - z rozruchem - Prostowniki - PROSTOWNIKI - Robo-Kop
DEDRA DEZS0600 stacja zasilania powerbank bank energii 600W
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DEZS0600
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
STACJA ZASILANIA / POWERBANK
DEZS0600
FIRMY DEDRA
DANE TECHNICZNE
moc znamionowa: 600W
moc szczytowa: 1200W
rodzaj akumulatora: LiFePO4
pojemność akumulatora: 640Wh/50Ah/12,8V
parametry ładowania akumulatora: DC12-30V/8A
parametry ładowania przez panel fotowoltaiczny: 12-30V
czas do całkowitego naładowania: DC:8~9 h
porty wyjściowe USB:
2x USB 5V (2,4A)
USB-C 5V (3A)
QC 3.0 (5V 3A, 9V 2A)
porty wyjściowe DC: 2x12-30V / 10A
gniazda AC: 2x 230V 50Hz
temperatura pracy: -20°C +55°C
klasa ochrony: IPX0
waga: 9 kg
OPIS PRODUKTU
Stacja zsilaniia służy głównie jako awaryjne źródło prądu w momencie awarii sieci elektrycznej.
Stacja współpracuje ze wszystkimi urządzeniami sieciowymi do mocy 600W - dzięki temu oraz dużej pojemności użytkownik może zasilać urządzenia,
takie jak smartphone, aparat fotograficzny, laptop czy telewizor.
którą wykorzystać możemy w awaryjnej sytuacji, jaką jest rozładowany w aucie akumulator.
Cechy stacji zasilania DEDRA DEZS0600:
Sinusoidalny przebieg napięcia wyjściowego
Współpracuje ze wszystkimi urządzeniami sieciowymi do mocy 600W
Możliwość ładowania panelem słonecznym
Funkcja rozruchu silnika [12V]
Zabezpieczenia:
przed przeładowaniem
przed nadmiernym rozładowaniem
przed spadkiem napięcia
przed zanikiem napięcia
przeciwzwarciowe
termiczne
Oświetlenie LED [12W LED Światło ciągłe/Miganie/SOS]
Wyświetlacz LCD
WYPOSAŻENIE
 ładowarka sieciowa
 ładowarka samochodowa z gniazdem zapalniczki 12V
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
DEWALT DW680 strug elektryczny 600W 82mm
LIMIT 52530102 rysik traserski stalowy 240mm