Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) »
MOTOROLA T62 krótkofalówka walkie-talkie 8km czerwona - SPRZĘT AGD - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH

> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MOTOROLA T62 krótkofalówka walkie-talkie 8km czerwona

MOTOROLA T62 krótkofalówka walkie-talkie 8km czerwonaProducent: MOTOROLA

Cena: 187.11 PLN
Model: URZ0957
Dostępność: CHWILOWO NIEDOSTĘNY
MOTOROLA T62 krótkofalówka walkie-talkie 8km czerwona

 
RADIOTELEFON RĘCZNY
MOTOROLA T62

URZ0957DANE TECHNICZNE
Pasmo: 12.5 Khz
Licencja: niewymagana
Czas pracy na baterii: ok 18 h
Ekran: tak
Zasilanie: akumulator NiMh,3x baterie AA
Moc głośnika: 0.5 W
Zasięg: ok. 8 km
Ilość kanałów: 16
Ilość kodów: 121
Ilość odbiorników: 2
Temperatura pracy: od -30 do +60 °C
Wymiary: 165x54x31 mm


OPIS PRODUKTU

Niezawodna i wielofunkcyjna konstrukcja
Radiotelefony TALKABOUT zapewniają niezawodną, natychmiastową łączność bez użycia rąk lub po naciśnięciu przycisku, dzięki czemu możesz beztrosko cieszyć się życiem i zdobywaniem kolejnych pięknych chwil - są doskonałym wyborem dla entuzjastów sportów ekstremalnych, którzy potrzebują niezawodnej łączności radiowej podczas swoich przygód. Są łatwe w noszeniu, mają doskonałe specyfikacje i posiadają wiele funkcji pozwalających na bardziej efektywną łączność z Twoją rodziną, przyjaciółmi czy członkami zespołu.
 
Częstotliwości bez zezwoleń
Radiotelefony TALKABOUT wykorzystują częstotliwości PMR446 nie wymagające zezwoleń, pozwalając na łatwą pracę przy niskich kosztach. Brak opłat oraz 16 kanałów z kodami prywatności do wyboru (121 kodów na kanał) pozwalają zapewnić doskonałą jakość sygnału i zasięg do 8 km. Radiotelefony TALKABOUT T62 są również kompatybilne z innymi radiotelefonami TALKABOUT i z wszystkimi innymi radiotelefonami pracującymi na tych samych częstotliwościach PMR446.
 
Łatwe parowanie
Łatwe parowanie pozwala na jednoczesne zaprogramowanie wszystkich radiotelefonów w rodzinie lub grupie przyjaciół na ten sam kanał i kod. Dzięki funkcji, możesz teraz poświęcać mniej czasu na przygotowania, a więcej na przygody i zabawę.
 
Elegancki i wyrafinowany wyświetlacz
Wyświetlacz w radiotelefonie TALKABOUT T62 włącza się, by przekazać potrzebne informacje, tylko wtedy, gdy ich potrzebujesz. Będziesz widzieć tylko te ikony, których używasz, co znacznie upraszcza łączność. Kiedy nie korzystasz z radiotelefonu, wyświetlacz jest ukryty. Efektem jest prosta i wyrafinowana konstrukcja, którą pokochasz od pierwszego spojrzenia.
 
Podwójne zasilanie i ładowanie
Radiotelefon TALKABOUT T62 jest standardowo dostarczany z akumulatorami NiMH o pojemności 800mAh. Zapewniają one do 18 godzin pracy, dzięki czemu możesz więcej czasu poświęcić na przygody. Ponadto, gdy wyczerpie Ci się akumulator, możesz skorzystać ze standardowych baterii AA. Dołączona ładowarka sieciowa z przewodem micro USB posiada rozgałęziony przewód, dzięki czemu możesz ładować dwa radiotelefony jednocześnie. Ponieważ TALKABOUT T62 posiada port USB, możesz podłączyć dowolny przewód USB do komputera lub powerbanka w celu szybkiego ładowania.
 
Funkcja VOX
Gdy wędrujesz po stromym górskim szlaku, musisz mieć wolne ręce, aby móc radzić sobie w trudnym skalistym terenie. Dzięki radiotelefonom z funkcją iVOX/VOXmożesz cieszyć się wygodną łącznością za pośrednictwem zestawu słuchawkowego (VOX) lub bez zestawu (iVOX) bez potrzeby naciskania przycisku. Twój głos automatycznie uruchamia mikrofon, dzięki czemu nie musisz się zatrzymywać, aby nawiązać połączenie
 
Naklejki do personalizacji
Nigdy już nie będziesz się zastanawiać, który radiotelefon jest Twój. TALKABOUT T62 jest dostarczany z naklejkami do personalizacji, które pozwolą na wyróżnienie Twojego radiotelefonu pośród innych. Chcesz go oznaczyć jeszcze inaczej? Stwórz własny wzór na dodatkowych pustych naklejkach!
 
ZAWARTOŚĆ ZESTAWU
2 x radiotelefon T62
2 x akumulator NiMH 800 mAh
1 x ładowarka sieciowa USB z możliwością ładowania 2 radiotelefonów
2 x zaczep do paska
naklejki do personalizacji
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ


Copyright © 2017, Robo-Kop.