NWS 134-49-VDE-160S szczypce obcinaczki boczne do kabli 160mm smycz - WARSZTATOWE - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 134-49-VDE-160S szczypce obcinaczki boczne do kabli 160mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 134-49-VDE-160S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO KABLI
FIRMY NWS
134-49-VDE-160S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 160 mm
Maks. średnica drutu z metali kolorowych 6 mm
Maks. średnica drutu stalowego 2 mm
Maks. średnica kabla 11 mm
Waga 210 g
OPIS PRODUKTU
Atestowane obcinaczki boczne do cięcia przewodów, kabli, drutu.
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).
Charakteryzują się najwyższą precyzją i bardzo dużą wytrzymałością.
VDE- narzędzie wytwarzane pod stałym nadzorem i testowane zgodnie z europejską normą EN 60900:
- na przebicie
- na przyleganie izolacji
- na uderzenia
- na płomień
Na wyposażeniu smycz zapobiegająca zagubieniu narzędzia oraz upadkowi przy pracy na wysokości.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH wiertła szkło glazura 4-10mm x5 zestaw
MAKITA TD110DZ klucz udarowy 110Nm 10,8V bez aku
WOLFCRAFT 3406000 stojak wiertarski do wiertarki
BOSCH wiertło diamentowe do gresu M14 27mm
NORTON wiertło diamentowe koronka do gresu M14 6mm