BOSCH 1600A02NC1 śrubokręt wkrętak płaski 3,5 x 75mm VDE 1000V - WARSZTATOWE - Robo-Kop
BOSCH 1600A02NC1 śrubokręt wkrętak płaski 3,5 x 75mm VDE 1000V
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 1600A02NC1
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
SL 3,5 x 75mm
ŚRUBOKRĘT WKRĘTAK
VDE 1000V
FIRMY BOSCH
1600A02NC1
DANE TECHNICZNE
rozmiar - płaski 3,5 x 75 mm
długość całkowita - 160 mm
OPIS PRODUKTU
Narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10000V,
posiada certyfikat VDE dla napięć do 1000V,