STANLEY SFMCPP32B nożyce do gałęzi sekator akumulatorowy V20 18V bez akumulatora - OGRODNICZE - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
STANLEY SFMCPP32B nożyce do gałęzi sekator akumulatorowy V20 18V bez akumulatora
Producent: STANLEY
Cena: w budowie
Model: SFMCPP32B
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWE NOŻYCE DO GAŁĘZI
SFMCPP32B
FIRMY STANLEY
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V V20
liczba cięć na jednym cyklu ładowania (4,0Ah) - do 500
średnica cięcia - do 32 mm
waga bez akumulatora - 1,3 kg
OPIS PRODUKTU
Łatwe przycinanie gałązek drzew i krzewów oraz pomoc w pielęgnacji innych roślin.
Wystarczająca moc do cięcia mokrych i suchych gałęzi o grubości do 32 mm.
WYPOSAŻENIE
instrukcja obsługi
GWARANCJA 3 LATA - REJESTRACJA INTERNETOWA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
LIMIT suwmiarka do pomiarów wewnętrznych 300mm
WERA 05056295001 bity Ph Pz płaskie 6 szt zestaw
MAKITA HP0300 wkrętarka sieciowa udarowa 320W