BLACK&DECKER BDCCS18N pilarka tarczowa piła 140mm 18V bez akumulatora - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER BDCCS18N pilarka tarczowa piła 140mm 18V bez akumulatora
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: BDCCS18N
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BDCCS18N
AKUMULATOROWA
PILARKA TARCZOWA
FIRMY BLACK&DECKER
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V/Li-Ion
średnica tarczy - 140mm
prędkość obrotowa - 3700 /min
max głębokość cięcia - 43mm
waga - 2,5kg
OPIS PRODUKTU
Akumulatorowa moc i wygoda. Część systemu 18 V Li-Ion