BLACK&DECKER BDCIM18N wkrętarka klucz udarowy 155Nm 18V bez akumulatora - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER BDCIM18N wkrętarka klucz udarowy 155Nm 18V bez akumulatora
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: BDCIM18N
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BDCIM18N
AKUMULATOROWY
KLUCZ UDAROWY
FIRMY BLACK&DECKER
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V/Li-Ion
maks. moment obrotowy - 155Nm
obroty - 0-3000obr/min
uchwyt narzędziowy - gniazdo sześciokątne 1/4" (6,35 mm)
waga - 1,0kg
OPIS PRODUKTU
Akumulatorowa moc i wygoda. Część systemu 18 V Li-Ion.
Kompaktowy rozmiar, niska waga i łatwość użycia.
Metalowa, mocna obudowa przekładni.
System wsuwanego mocowania akumulatorów zapobiega wnikaniu pyłu.
Antypoślizgowy uchwyt zapewnia komfort podczas użytkowania zakrętarki.
Moment obrotowy 155Nm pozwala na wkręcanie