BLACK&DECKER GKC1820L20 piła pilarka łańcuchowa 18V 2,0Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER GKC1820L20 piła pilarka łańcuchowa 18V 2,0Ah
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: GKC1820L20
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
GKC1820L20
AKUMULATOROWA
PIŁA ŁAŃCUCHOWA
FIRMY BLACK&DECKER
DANE TECHNICZNE
Długość miecza - 20 cm
Napięcie akumulatora - 18 V
Typ akumulatora - Li-Ion
Pojemność akumulatora - 2.0 Ah
Wymienny akumulator - Tak
Czas ładowania - 5 godz.
Liczba cięć z 1 naładowania - 200 x 3,5 cm
Wyłącznik bezpieczeństwa - Tak
Prędkość liniowa łańcucha - 3,1 m/s
Hamulec łańcucha - Nie
Druga rękojeść - Tak
Typ łańcucha - Funkcja zapobiegająca odbiciom
Ochrona prowadnicy - Tak
Pojemność zbiornika na olej - 25 ml
Uzębiony grzebień oporowy  - Tak
Masa - 2.3 kg
OPIS PRODUKTU
Kompaktowa, akumulatorowa pilarka łańcuchowa 18V Li-Ion
jest idealnym narzędziem do lekkich prac
związanych z cięciem drewna i przycinaniem gałęzi
Do 200 cięć drewna o średnicy 3.5cm z jednego naładowania
Bezprzewodowa – wyeliminowane ryzyko przecięcia
przewodu zasilającego, brak emisji szkodliwych spalin
Akumulator w technologii Li-Ion ze zminimalizowanym procesem
samorozładowania - zawsze gotowy do pracy
Niska waga narzędzia zapewnia większy komfort
użytkowania i łatwiejsze manewrowanie pilarką
Tnie i przecina drewno o szerokości do 16 cm
Niska waga dla łatwego manewrowania podczas pracy
Anty-poślizgowe powierzchnie chwytu
dla zachowania komfortu i kontroli pracy
WYPOSAŻENIE
akumulator 2.0Ah, ładowarka, łańcuch z prowadnicą, osłona łańcucha,
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA 2 LATA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
ADLER Złącze mosiężne - gwint zewnętrzny
Średnica [cal]:
METABO MFE 40 bruzdownica 125mm 1900W
KNIPEX 986202 szczypce wydłużone PCV VDE 220mm
BOSCH wiertło diamentowe do gresu M14 20mm