BLACK&DECKER PD1200AV odkurzacz samochodowy 12V - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER PD1200AV odkurzacz samochodowy 12V
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: PD1200AV
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
PD1200AV
ODKURZACZ  SAMOCHODOWY
FIRMY
BLACK&DECKER
DANE TECHNICZNE
zasilanie - 12V
moc zasysania - 12,5W
podciśnienie zasysania - 400 mm słupa wody
zasysane powietrze - 1060 l/min
objętość pojemnika na kurz - 560 ml
czas nieprzerwanej  pracy - 30 min
waga - 1,49 kg
OPIS PRODUKTU
Specjalny, długi wąż pozwalający dosięgnąć
do wszelkich zakamarków samochodu.
Opatentowany system "silnik w filtrze" pozwolił na skonstruowanie
wyjątkowo kompaktowych rozmiarów odkurzacza.
Długa dysza szczelinowa zezwala na odkurzanie pod siedzeniami
i w ciasnych przestrzeniach pomiędzy nimi.
Połączenie dyszy szczelinowej z miękką szczotką.
Podwójna funkcjonalność - jako tradycyjny odkurzacz ręczny lub
po odpięciu rękojeści do pracy w trudnodostępnych miejscach.
System odwirowywania kurzu Cyclonic™ utrzymuje filtr w czystości przez długi czas.
Pokrętło oczyszczania filtra - łatwe "otrzepywanie" pyłu z filtra.
Transparentny pojemnik na kurz pozwala
na ocenę kiedy pojemnik trzeba opróżnić.
Okno opróżniania kurzu z boku pozwala na wysypywanie
bezpośrednio do pojemnika na śmieci bez brudzenia rąk.
Miejsce na przewód zasilający - można go
nawinąć wokół korpusu odkurzacza.
Przewód zasilający o długości 5 m pozwala na czyszczenie
wszelkich miejsc wraz z bagażnikiem.
Wtyczka do typowego gniazdka samochodowego 12 V.