BOSCH GOP AIZ32BSPC brzeszczot do drewna - KNIPEX - Robo-Kop
BOSCH GOP AIZ32BSPC brzeszczot do drewna
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 2608662360
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BRZESZCZOT DO DREWNA TWARDEGO
AIZ32BSPC
OPIS PRODUKTU
Brzeszczot BIM do cięcia wgłębnego do twardego drewna
Precyzyjne cięcia wgłębne w twardym drewnie (np. przy montażu ekranu)
Cięcie paneli drewnianych
szerokość brzeszczotu - 32mm
głębokość cięcia - 50mm
zęby co - 1,8mm