STANLEY FME1250K młotowiertarka SDS Plus 3,5J 1250W - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
STANLEY FME1250K młotowiertarka SDS Plus 3,5J 1250W
Producent: STANLEY
Cena: w budowie
Model: FME1250K
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
FME1250K
MŁOTOWIERTARKA
FIRMY STANLEY
DANE TECHNICZNE
moc - 1250W
energia udaru - 3,5J
max średnica wiercenia stal/drewno/beton - 13/40/32mm
prędkość obrotowa - 0-850/min
max liczba udarów - 4100/min
uchwyt wiertarski - SDS-Plus
waga - 3,5kg
 OPIS PRODUKTU
Silnik o mocy 1250 W zapewnia szybkie i proste wykonanie nawet
najcięższych prac związanych z wierceniem i dłutowaniem.
Energia udaru 3.5 J pozwala na efektywne wiercenie
i dłutowanie w betonie i różnego rodzaju kruszywach.
Wysokiej jakości uchwyt SDS-Plus pozwala na szybką wymianę akcesoriów.
Udar elektropneumatyczny o częstości do 4100 udarów na minutę.
Wskaźnik zużycia szczotek pozwala na planowanie konserwacji
oraz informuje o konieczności wykonania przeglądu serwisowego.
Nastawnik prędkości obrotowej dla wyboru optymalnej prędkości obrotowe
j i kontroli wiercenia w różnych materiałach.
Ogranicznik głębokości pozwala na wygodną pracę
przy wierceniu otworów o określonej głębokości.
3 tryby pracy (wiercenie , wiercenie z udarem i kucie).
4m przewód zasilający.
WYPOSAŻENIE
walizka
rękojeść boczna
wiertło SDS Plus 8mm x 110mm
wiertło SDS Plus 10mm x 110mm
dłuto SDS Plus 14mm x 250mm
szpicak SDS Plus 250mm