BLACK&DECKER BDCDD18N wkrętarka 28Nm 18V bez aku - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER BDCDD18N wkrętarka 28Nm 18V bez aku
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: BDCDD18N
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BDCDD18N
WIERTARKO-WKRĘTARKA
AKUMULATOROWA
FIRMY BLACK&DECKER
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
maks. moment obrotowy - 28 Nm
obroty - 0-650 obr/min
maks. średn. wiercenia metal/drewno - 10/25 mm
uchwyt - 10 mm
waga z akumulatorem - 1,0 kg
OPIS PRODUKTU
Kompaktowa budowa i niska waga dla zwiększonego komfortu i kontroli podczas użytkowania
Antypoślizgowy uchwyt zapewnia komfort podczas użytkowania wiertarko-wkrętarki
System wsuwanego mocowania akumulatorów dla szybkiej
i łatwej wymiany oraz pewnego umocowania akumulatorów
Moc i prędkość wiercenia i wkręcania w drewnie oraz metalu
Zmienna prędkość dla pełnej kontroli przy pracach wiertarskich oraz podczas wkręcania
Akumulatorowa moc i wygoda. Część systemu 18 V Li-Ion