BLACK&DECKER CS1250LA piła pilarka tarczowa 190mm 1250W + 2 tarcze - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER CS1250LA piła pilarka tarczowa 190mm 1250W + 2 tarcze
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: CS1250LA
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
CS1250LA
PILARKA  TARCZOWA
FIRMA
 BLACK&DECKER
DANE TECHNICZNE
moc - 1250W
średnica tarczy zew./wew. - 190/16mm
max głębokość cięcia przy 45°/90° - 50/66mm
prędkość bez obciążenia - 5000obr/min.
waga - 3,2kg
OPIS PRODUKTU
Głębokość cięcia do 66 mm pozwala na szybkie i łatwe cięcie poprzeczne, wzdłużne i ukośne.
Mocny silnik 1250 W pozwalający na wszechstronność zastosowań.