BLACK&DECKER KW1200EKA frezarka górnowrzecionowa 6, 8mm 1200W walizka - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER KW1200EKA frezarka górnowrzecionowa 6, 8mm 1200W walizka
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: KW1200EKA
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
KW1200EKA
FREZARKA GÓRNOWRZECIONOWA
FIRMY BLACK&DECKER
DANE TECHNICZNE
moc - 1200W
prędkość obrotowa - 8000-27000/min.
średnica tulei - 6,8mm
maks. skok korpusu - 55mm
waga - 3,37kg
OPIS PRODUKTU
Płynnie nastawiana prędkość zapewnia sterowalność
i pozwala uniknąć nadpalania materiału podczas jego obróbki
Walizka zapewnia wygodne przechowywanie frezarki oraz frezów
Płaska obudowa silnika umożliwia wygodne stawianie
frezarki w pozycji odwróconej w celu łatwiejszej wymiany freza
Blokada wrzeciona umożliwia łatwą wymianę freza
Włącznik z zabezpieczeniem włączenia zapewnia większe bezpieczeństwo
6 frezów z trzonkami 1/2" w wyposażeniu standardowym umożliwia natychmiastowe użycie frezarki
Duże rękojeści boczne zapewniają pewny chwyt, a przez to bezpieczną obsługę oraz sterowalność
Silnik 1200 W zapewnia długą żywotność i wysokie parametry pracy
WYPOSAŻENIE
 walizka,
6 frezów,
 prowadnica krawędzi,
oprawki frezów 6 mm, 8 mm,