BLACK&DECKER BDCSP18N głośnik Blutooth bez aku - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER BDCSP18N głośnik Blutooth bez aku
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: BDCSP18N
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BDCSP18N
AKUMULATOROWY
GŁOŚNIK PRZENOŚNY
BLUETOOTH
FIRMY BLACK&DECKER
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
wejście - AUX
zasięg - 30m
waga - 750g
OPIS PRODUKTU
Akumulatorowa moc i wygoda.
Część serii w technologii litowo-jonowej o napięciu 18 V
Strumieniowe odtwarzanie audio za pomocą Bluetooth®
Gumowy uchwyt do przenoszenia
Głośnik 4" zapewnia dźwięk wysokiej jakości
Nawiązanie połączenia Bluetooth® sygnalizowane
za pomocą sygnału dźwiękowego i świetlnego
Intuicyjny panel sterujący
Kompaktowa i lekka konstrukcja
WYPOSAŻENIE
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA 2 LATA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
ADLER Złącze na przewód z zaciskiem
Średnica (zew / wew):
MAKITA HG6031VK opalarka 1800W 600°C + 4 dysze
MAKITA E03676 otwornica Ezychange BiM HSS 22mm