BLACK&DECKER PV1200AV odkurzacz samochodowy 12V - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER PV1200AV odkurzacz samochodowy 12V
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: PV1200AV
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
PV1200AV
ODKURZACZ  SAMOCHODOWY
FIRMY
BLACK&DECKER
DANE TECHNICZNE
zasilanie - 12V
moc zasysania - 12,5W
podciśnienie zasysania - 360 mm słupa wody
zasysane powietrze - 1060 l/min
objętość pojemnika na kurz - 440 ml
długość przewodu zasilającego - 5m
OPIS PRODUKTU
Funkcja wirowania Cyclonic umożliwia odwirowanie większych
drobin od filtra i utrzymanie lepszej skuteczności ssania
Wbudowana ssawka szczelinowa do trudnych zadań umożliwia
dokładne czyszczenie ciasnych przestrzeni i trudno dostępnych miejsc
Wygodny worek z siatki do przechowywania wszystkich akcesoriów
Długi przewód zasilający 5 m pozwala na szybkie
i łatwe wysprzątanie całego samochodu (włączając bagażnik)
Podwójna filtracja oznacza, że produkt pracuje sprawniej i jest bardziej trwały
Adapter 12 V pozwala na podłączenie do gniazda zapalniczki