NWS 135-49-VDE-190 szczypce obcinaczki boczne do kabli 190mm - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 135-49-VDE-190 szczypce obcinaczki boczne do kabli 190mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 135-49 VDE-190
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO KABLI
FIRMY NWS
135-49-VDE-190
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
Długość narzędzia 190 mm
Maks. średnica drutu z metali kolorowych 2 mm
Maks. średnica drutu o średniej twardości 1 mm
Min./ maks. średnice kabla 1,5 / 2,5 mm
Waga 250 g
OPIS PRODUKTU
Szczypce do instalacji elektrycznej.
4 funkcje: cięcie - zdejmowanie izolacji - zaciskanie - gięcie.
Usuwanie izolacji z pojedynczych i wielożyłowych przewodów o przekroju poprzecznym 1,5 mm² i 2,5 mm²
Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie.
Precyzyjne ostrza do drobnych drutów.
Przenoszenie siły z optymalnym naciskiem dla łatwej  pracy bez wysiłku.
Uchwyty pokryte tworzywem sztucznym.
Wykonane ze stali narzędziowej, kutej, hartowanej olejowo.
Atestowane obcinaczki boczne do cięcia przewodów, kabli, drutu.
Zaprojektowane i wykonane dla instalatorów wykonujących prace pod napięciem 1000V prądu zmiennego oraz 1500V prądu stałego (izolowane).