ALTRAD ABGT7700T agregat prądotwórczy 7,7kW 230/400V - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
ALTRAD ABGT7700T agregat prądotwórczy 7,7kW 230/400V
Producent: ALTRAD
Cena: w budowie
Model: ABGT7700T
Dostępność: ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ i AKTUALNĄ CENĘ
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY
ABGT7700T
FIRMY ALTRAD
DANE TECHNICZNE
moc maks. - 4400 / 7700W
moc znamionowa - 4000 / 7000W
napięcie generowane - 230V / 400V
natężenie - 10,1 / 17,3A
silnik - HONDA GX390
typ silnika - 4-suw
moc silnika - 7,5kW
rodzaj paliwa - benzyna bezołowiowa
pojemność zbiornika paliwa - 6,2 l
zużycie paliwa - 3,7 l/h
czas pracy bez tankowania - 1,7 h
rozruch - rewersyjny linką
poziom hałasu - 97dBA
poj. zbiornika - 26 l
waga - 93kg
OPIS PRODUKTU
Profesjonalny agregat ABGT 7700 T wyposażony w oryginalny silnik Honda GX390.
Napęd z silnika przekazywany bezpośrednio na prądnicę.
Duży zbiornik 26l.
WYPOSAŻENIE
1 gniazdo 400V, 1 gniazdo 230V,