ALTRAD ABGT10200 agregat prądotwórczy 10,2kW 230/400V AVR - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
ALTRAD ABGT10200 agregat prądotwórczy 10,2kW 230/400V AVR
Producent: ALTRAD
Cena: w budowie
Model: ABGT10200 AVR
Dostępność: ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ i AKTUALNĄ CENĘ
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY
ABGT10200 AVR
FIRMY ALTRAD
DANE TECHNICZNE
moc maks. - 4400 / 10200W
moc znamionowa - 4000 / 9200W
napięcie generowane - 230V / 400V
natężenie - 13,3 / 17,3A
silnik - B&S Vanguard 16HP
typ silnika - 4-suw, 2 cylindrowy V
moc silnika - 16KM
rodzaj paliwa - benzyna bezołowiowa
waga - 91kg
OPIS PRODUKTU
Profesjonalny agregat ABGT10200 wyposażony w oryginalny silnik Briggs & Stratton Vanguard 16HP.
Wyposażony jest w układ AVR - automatyczną stabilizację napięcia.
Dzięki temu systemowi agregat może awaryjnie zasilać wrażliwe na wahania prądu urządzenia.
Napęd z silnika przekazywany bezpośrednio na prądnicę.
WYPOSAŻENIE
1 gniazdo 400V, 1 gniazdo 230V,
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA
1 ROK (faktura), 2 LATA (paragon)
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
HAUPA 220053 kamizelka narzędziowa
LIMIT 23790207 przymiar przesuwny znacznik 300mm
NIVCOMP niwelator poziomica wężowa A
MAKITA D44557 wiertło diamentowe koronka M14 51mm