NWS 134-69-145S szczypce obcinaczki boczne do drutu 145mm smycz - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
NWS 134-69-145S szczypce obcinaczki boczne do drutu 145mm smycz
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 134-69-145S
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
OBCINACZKI DO DRUTU
FIRMY NWS
134-69-145S
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość narzędzia 145 mm
max średnica drutu z metali kolorowych 5 mm
max średnica drutu stalowego 1,7 mm
max  średnica kabla 8 mm
waga 160 g
OPIS PRODUKTU
Profesjonalne obcinaczki do cięcia miękkich i twardych drutów oraz kabli.
Zaprojektowane do intensywnej pracy zawodowej w przemyśle, zakładach, warsztatach.
Wysoka jakość wykonania.
Twardość ostrzy 62 HRC.
Ostrza dodatkowo hartowane indukcyjnie.
Uchwyty pokryte tworzywem sztucznym.
Wykonane ze stali narzędziowej, kutej, hartowanej olejowo.
GS atest potwierdzający stały nadzór nad wytwarzanym narzędziem.
Na wyposażeniu smycz zapobiegająca zagubieniu narzędzia oraz upadkowi przy pracy na wysokości.
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
WOLFCRAFT 4152000 nóż krążkowy ostrze okrągłe
KNIPEX 7001140 szczypce boczne 140mm