BLACK&DECKER BDCINF18N kompresor samochodowy 12V 18V 230V bez akumulatora - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER BDCINF18N kompresor samochodowy 12V 18V 230V bez akumulatora
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: BDCINF18N
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BDCINF18N
KOMPRESOR
BLACK&DECKER
DANE TECHNICZNE
zasilanie - 12V / 18V / 230V
ciśnienie max - 11 Bar / 160 PSI
OPIS PRODUKTU
Pierwsza na świecie sprężarka wielonapięciowa z 3 opcjami zasilania (12V / AC 230V / 18V)
Możliwość zasilnania akumulatorami Black&Decker 18V, z gniazda samochodowego 12V lub sieci 230V
Przełącznik preselekcji dla 2 trybów, np. do opon / piłek (wysokie ciśnienie / mała objętość)
lub do materacy, pontonów (niskie ciśnienie / duża objętość) i dodatkowy tryb pompowania
Akcesoria przechowywane na urządzeniu, zawsze pod ręką
Niewielkie wymiary, niska waga i wysokiej jakości gumowy uchwyt
WYPOSAŻENIE
przewód do podłączenia przez gniazdko zapaliczki samochodowej 12 V
akcesoria do pompowania sprzętu sportowego (3 sztuki)
wąż do pompowania opon
wąż do pompowania dużych objętości
zasilacz 230V