BLACK&DECKER CS1250LKA pilarka tarczowa piła 190mm 1250W + 2 tarcze walizka - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER CS1250LKA pilarka tarczowa piła 190mm 1250W + 2 tarcze walizka
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: CS1250LKA
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
CS1250LKA
PILARKA  TARCZOWA
FIRMY
BLACK&DECKER
DANE TECHNICZNE
moc - 1250W
tarcza - 190/16mm
OPIS PRODUKTU
Głębokość cięcia do 66 mm pozwala na szybkie i łatwe cięcie poprzeczne, wzdłużne i ukośne.
Mocny silnik 1250 W pozwalający na wszechstronność zastosowań.
Łatwy do stosowania, zintegrowany system ustawiania głębokości cięcia.
Ustawiana (zmniejszana lub zwiększana) głębokość cięcia zapewnia optymalne wykonanie pracy.
Walcowa rękojeść zapewnia lepszą sterowalność i większą dokładność.
Blokada wrzeciona umożliwia łatwą wymianę piły.
Zabezpieczenie włącznika zapobiega przypadkowemu uruchomieniu.
Możliwość cięcia w odchyleniu od pionu zapewnia wszechstronność zastosowań.
Adapter do odsysania pyłu zapewnia czystość w miejscu pracy.
Laser umożliwia wysoką dokładność cięcia.
WYPOSAŻENIE
walizka
2 tarcze pilarskie (18 zębów z węglików spiekanych),
laser, prowadnica wzdłużna, kabel 2m
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA 2 LATA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
HAUPA 210827 praska do końcówek owalnych 10-16mm
BOSCH dysk tarcza na rzep M14 125mm