BLACK&DECKER BDCJS18N wyrzynarka 18V bez aku - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER BDCJS18N wyrzynarka 18V bez aku
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: BDCJS18N
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BDCJS18N
WYRZYNARKA
AKUMULATOROWA
FIRMY BLACK&DECKER
WERSJA BEZ AKUMULATORA i ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V
prędkość skokowa bez obciążenia - 0-2500/min
głębokość cięcia w drewnie - 55mm
głębokość cięcia w stali - 8mm
 głębokość cięcia w aluminium - 20mm
długość skoku brzeszczotu - 19mm
waga - 2,2kg
OPIS PRODUKTU
Nowoczesna wyrzynarka przeznaczona do zastosowań warsztatowych i domowych
 o bardzo dobrych parametrach pracy i ergonomicznej budowie.
Wyrzynarka BDCJS18 dzięki płynnej regulacji skoku brzeszczotu,
funkcji ruchu wahadłowego (3-stopnie) pozwala na najlepszy
dobór parametrów pracy do ciętego materiału.
Pochylana stopa w zakresie do 45°umożliwia cięcie pod kątem,
funkcja wydmuchu wiórów poprawia widoczność podczas cięcia.
W wyrzynarce BDCJS18 można stosować brzeszczoty z mocowaniem typu T jak i U.
Wyrzynarka współpracuje z akumulatorami Black&Decker Li-Ion 18V o różnej pojemności.