BLACK&DECKER BDCHD18K1B2 wkrętarka udarowa 40Nm 18V 2,0Ah - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER BDCHD18K1B2 wkrętarka udarowa 40Nm 18V 2,0Ah
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: BDCHD18K1B2
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BDCHD18K1B2
DWUBIEGOWA UDAROWA
WIERTARKO-WKRĘTARKA
AKUMULATOROWA
FIRMY BLACK&DECKER
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
max moment obrotowy - 40Nm
obroty - 0-360 / 0-1400obr/min
częstotliwość udarów - 21000u/min
max średnica wiercenia metal/drewno - 10/25mm
uchwyt - 10mm
waga z akumulatorem - 1,2kg
OPIS PRODUKTU
Moc i prędkość do wiercenia w drewnie,
metalu oraz do szerokiego zakresu prac wkrętarskich
Funkcja udaru do wiercenia w betonie i murze
2 biegi - wysoka prędkość do wiercenia w drewnie i metalu,
niska prędkość dla pełnej kontroli podczas prac wkrętarskich
10 ustawień momentu obrotowego dla precyzyjnego wkręcania
w różnego rodzaju materiały przy użyciu wkrętów o różnych rozmiarach
Dioda LED dla oświetlenia pola pracy
Akumulator Li-Ion utrzymuje ponad 80% ładunku
przez ponad 90 dni w przypadku braku użycia.
Brak potrzeby ładowania przed każdym użyciem
Zmienna prędkość pracy dla pełnej kontroli
przy pracach wiertarskich oraz podczas wkręcania
System wsuwanego mocowania akumulatorów dla szybkiej i łatwej
wymiany oraz pewnego umocowania akumulatorów
Okładziny rękojeści ANTI-SLIP: dla pewnego uchwycenia narzędzia podczas pracy
Walizka do wygodnego przechowywania narzędzia i akcesoriów
WYPOSAŻENIE
walizka, 2 akumulatory 18V 2.0, ładowarka,